O nas
Zbudowałam miejsce, które leczy duszę.
Miało leczyć moją, ale przydaje się też innym.

W samym sercu Doliny Biebrzy, konkretnie w środkowym basenie, tuż przy moście - jest Dom, który nazywa się Łosinek. Stoi tu od 2005 roku, ja tu mieszkam od 2015 roku. I bardzo dobrze. Od 2015 roku przyjmuję Gości.
Dom dla Gości to był początek tej przygody, potem przyszedł ciąg dalszy.

Okazało się, że Goście są ciągle głodni, trzeba było zacząć im gotować, piec, wędzić, wekować i sadzić warzywa. Wreszcie skoro Goście wewnątrz zostali zaspokojeni - przyszli Goście z zewnątrz - trzeba było otworzyć się na biebrzańskich turystów, którzy mieli kłopot ze znalezieniem restauracji. Jak przyszło tak dużo gotować, to przybyła pomoc, kucharz i kelnerka. Potem jeszcze lepsza pomoc - Szefowa kuchni.

Ponieważ dzika przyroda, a szczególnie ptaki to moja pasja, która mnie tu ściągnęła - postanowiłam zrobić z niej "zawód" i tak zdobyłam licencję Przewodnika po Biebrzańskim Parku Narodowym.

Czego możesz oczekiwać

Nasze Usługi

Pokoje
Dwa pokoje dwuosobowe i dwa pokoje trzyosobowe. Zlokalizowane na piętrze z dostępem do dwóch łazienek (czyli jedna łazienka na dwa pokoje). Goście korzystają również z saloniku na piętrze, salonu z kominkiem i jadalni na parterze. Mamy też piękną werandę, która jest okupowana przez wszystkich w ciepłe dni.
Kuchnia
Ponieważ nie udostępniamy kuchni naszym Gościom, zachęcamy do korzystania z oferty śniadaniowej i obiadokolacji. Serwujemy dania z lokalnych produktów w oparciu o własną produkcję serów, wędlin, konfitur, wypieków i przetworów.
Jeśli zostaniesz z nami dłużej - nie ma obaw - menu się nie powtórzy.
Przewodnik
Z radością zabieram moich Gości na wyprawy terenowe. Podglądamy Łosie i Jelenie lub wybieramy się na indywidualne wyprawy fotograficzne. Czasami pod siatkę lub do specjalnie przygotowanych czatowni.
Chętnie opowiadam też, gdzie można udać się bez przewodnika.
Zrób sobie przerwę od zurbanizowanej cywilizacji
Spędź kilka dni w towarzystwie ptaków, łosi, jeleni, wilków i całej masy innych przedstawicieli fauny biebrzańskiej.
Zarezerwuj wyprawę